Loki

Devam Ediyor
Dizinin Konusu:
Loki, aynı adlı Marvel Comics karakterine dayanan, Michael Waldron tarafından Disney için yaratılan, yaklaşmakta olan bir Amerikan televizyon yayını mini dizisidir. Serinin filmleriyle sürekliliği paylaşan Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) geçiyor. Dizi, Loki’nin alternatif bir versiyonunun yeni bir zaman çizelgesi oluşturduğu Avengers: Endgame (2019) filmindeki olaylardan sonra geçiyor. Waldron baş yazar olarak, Kate Herron yönetiyor.

Tom Hiddleston, film serisindeki Loki rolünü yeniden canlandırıyor. Owen Wilson, Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Sasha Lane ve Wunmi Mosaku da başrolde. Marvel Studios, Disney için MCU filmlerinden destekleyici karakterlere odaklanan bir dizi sınırlı dizi geliştirirken, seri Kasım 2018’de Hiddleston’ın katılımıyla birlikte resmi olarak onaylandı. Waldron Şubat 2019’da işe alındı ​​ve Herron o Ağustos’a kadar katıldı. Dizinin çekimleri Ocak 2020’de Atlanta, Georgia’da başladı ve COVID-19 salgını nedeniyle Mart 2020’de askıya alındı. Üretim Eylül 2020’de yeniden başladı ve Aralık ayına kadar tamamlanması bekleniyor.

Bu dizi özeti: Dizimodu yapay zekası tarafından otomatik oluşturulmuştur.

Rating
9,0/10
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız6 yıldız7 yıldız8 yıldız9 yıldız10 yıldız
Türü: Aksiyon & Macera, Bilim Kurgu & Fantazi, Dram
Paylaşım2
Sezonlar
1
Bölümler
1
Loki
FRAGMAN
Loki fragmanı izle
Yorum yazmak için üye olmalısınız,Kayıt Ol veyaGiriş Yap
Fear the Walking Dead
Suits
Ballers
Z Nation
Tom Clancy’s Jack Ryan
Tartışmalar yenilendi!

Artık gündemi belirlemek senin elinde! Beğendiğin konulara puan vererek daha çok konuşulmasını sağlayabilirsin.

Loki

Loki Tartışma Forumu

Loki ile ilgili düşüncelerini belirtip, sorularını sorabileceğin tartışma forumları.

Başlık:Mesajınızı yazınız:
Türkçe Dublaj Dizi izle – Yabancı Dizi © 2020
  • Kayıt Ol
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı almak.