Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine
Melissa Fumero isAmy Santiago
Amy Santiago
Joe Lo Truglio isCharles Boyle
Charles Boyle
Andy Samberg isJake Peralta
Jake Peralta
Terry Crews isTerry Jeffords
Terry Jeffords
Devam Ediyor
Dizinin Konusu:

Brooklyn Nine-Nine Jake, işinde iyi, yetenekli ve ekibi içinde yakalama oranı en iyi polistir. Ama öteki yandan ciddiyetten yoksun ve sıkı çalışması gerekmemiş biri olarak oldukça da rahat biridir. Ekibe yeni gelen patron, emrindekilerin “rozetin hakkını vermesi” gerektiğini düşünen biri olarak işe koyulur ve Jake’ten başlar. Bu da komik pek çok olayın yaşanmasına sebebiyet verir. Brooklyn 99, New York’lu bir grup dedektifin ekip içi ve suçlularla yaşadığı komik olaylar üstüne kurulu olacak.

 

Sezon 1- Bu sitcom’un ilk dizisi, New York’taki bir bölgedeki eklektik bir dedektif grubunun hayatlarını izliyor. Merkezde, işinde yetenekli olan ancak şaka yapma eğilimi olan Jake Peralta (Andy Samberg) var. Sıkıntıya kapılan yeni komutan Ray Holt (Andre Braugher) karakolun başına geçtiğinde, Jake kendini yeni lideriyle anlaşmazlık içinde bulur. Bu arada Jake, en çok tutuklanma için bölgenin diğer yıldız dedektifi Amy Santiago (Melissa Fumero) ile rekabet eder; ve ebediyen tuhaf olan dedektif Charles Boyle (Joe Lo Truglio), zorlu iş arkadaşı Rosa Diaz’a (Stephanie Beatriz) karşı karşılıksız aşkıyla baş etmeye çalışır. İşyerini tamamlamak Çavuş. Terry Jeffords (Terry Crews) ve uzay harbiyeli ofis yöneticisi Gina Linetti (Chelsea Peretti).

 

Sezon 2- Seri 2, başarılı bir gizli operasyonun birden fazla tutuklamayla sonuçlanmasının ardından Dedektif Jake Peralta için zirvede başlar. Ancak bölgede bir köstebek olduğuna inanılırsa işler tersine döner. Daha sonra, Jake ve Boyle’un arkadaşlığı uzun bir gözetimden sonra test edilir ve Jake, zorlu bir ayrılığın ardından duygusal kargaşayla karşılaşır.

 

Sezon 3- New York City’deki eklektik bir dedektif grubunun hayatını konu alan bu sitenin 3. dizisi, yeni bir patronu olduğunda şekillenmek zorunda kalan bir tembel kişi de dahil.

 

Sezon 4- New York’un en iyi olmayan ellerinde dördüncü dizi komiklik ve kaçırma için karakola geri dönün.

 

Sezon 5- Brooklyn Nine-Nine‘s final year with Fox pops with such joyous affection that it could have been a satisfying closer for the series, but the ensemble’s unflappable chemistry continues to gel so well that viewers will be glad that these cops will live to fight crime again.

 

Sezon 6- New York’un en iyi olmayan ellerinde altıncı şaka ve kaçırma serisi için karakola geri dönün.

Bu dizi özeti: Dizimodu yapay zekası tarafından otomatik oluşturulmuştur.

Rating
9,0/10
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız6 yıldız7 yıldız8 yıldız9 yıldız10 yıldız
Türü: Komedi, Suç
Paylaşım0
IMDB
8.2
Sezonlar
7
Bölümler
143
Süre
21
Brooklyn Nine-Nine
FRAGMAN
Brooklyn Nine-Nine fragmanı izle
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap
American Vandal
Queen of the South
Aşk 101
Gossip Girl
Imposters
Tartışmalar yenilendi!

Artık gündemi belirlemek senin elinde! Beğendiğin konulara puan vererek daha çok konuşulmasını sağlayabilirsin.

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine Tartışma Forumu

Brooklyn Nine-Nine ile ilgili düşüncelerini belirtip, sorularını sorabileceğin tartışma forumları.

Başlık: Mesajınızı yazınız:
  • Kayıt Ol
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı almak.