Westworld 1. Sezon 2. Bölüm

Arkadaşlar izlediğiniz bölümlere yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum sitemizin gelişmesi için çok önemli bir kriter.
TELİF HAKLARI SEBEBİYLE BU DİZİ KALDIRILMIŞTIR
Bu Dizi için yapımcı şirketi bize ulaşarak, kendilerine ait bu diziyi siteden kaldırılmasını, aksi halde hukuki adımlar atacağını iletmektedirler. Bu gibi durumlarda ya diziyi kaldırmak zorundayız ya da kaldırmayıp sitenin kapatılmasına seyirci kalmak zorunda kalacağız.
Bu diziyi canımız istemediği için değil, elimizde olmayan sebeplerle size ulaştıramıyoruz.
Bu durum için özürlerimizi sunarız.
Bölüm Özeti:

-Zamanlayıcı William ve tekrar ziyaretçi Logan Konuklar bir çift, ilk olarak, Batı dünyası farklı beklenti ve gündemleri ile geliyor. Son ana anomali bulaşıcı olup olmadığını Bernard ve Kalite Güvence baş Theresa Cullen tartışma. Bir hatırlama önlemek için bu arada, davranış Mühendisi Elsie Hughes Maeve, Sweetwater var genelevde bir bayan, duygularını düzenlemeler. Ukala programcı Lee Sizemore takıma en son onun anlatı sahalar, ama Dr. Ford diğer fikirleri vardır. Adam Siyah askerler mahkum bir adam, Lawrence, Batı dünyası en derin sırları ortaya çıkarmak için ona yardım etmek.

Westworld 1. Sezon 2. Bölüm

Yorum yazmak için üye olmalısınız,Kayıt Ol veyaGiriş Yap
Türkçe Dublaj Dizi izle – Yabancı Dizi © 2020
  • Kayıt Ol
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı almak.