Westworld 1. Sezon 1. Bölüm

TELİF HAKLARI SEBEBİYLE BU DİZİ KALDIRILMIŞTIR
Bu Dizi için yapımcı şirketi bize ulaşarak, kendilerine ait bu diziyi siteden kaldırılmasını, aksi halde hukuki adımlar atacağını iletmektedirler. Bu gibi durumlarda ya diziyi kaldırmak zorundayız ya da kaldırmayıp sitenin kapatılmasına seyirci kalmak zorunda kalacağız.
Bu diziyi canımız istemediği için değil, elimizde olmayan sebeplerle size ulaştıramıyoruz.
Bu durum için özürlerimizi sunarız.

Barındıran fantastik bir gün misafir son zamanlarda yeniden ortaya çıkıp anormal davranış olayları hakkında android “ana” … üst programcısı Bernard Lowe uyarıları park kurucusu Dr. Robert Ford ile vahşi batı maceralarını paylaşmak için üst dolar ödemek büyük, uzak bir park Batı dünyası … … oynadığı kodlu. Bu arada, Sweetwater olan Batı dünyası kasabasında, Dolores adında bir çiftçi kızı Teddy sokakta adında bir silahşor karşılaşır ama öngörülebilir anlatı Siyah ve daha sonra acımasız bir Adam görünümü ile boşaltırken, dış dünyaya ait bir obje ile bir destekleyici ev sahibi doğaçlama karşılaşma.

Westworld 1. Sezon 1. Bölüm

Yorum yazmak için üye olmalısınız,Kayıt Ol veyaGiriş Yap
Türkçe Dublaj Dizi izle – Yabancı Dizi © 2020
  • Kayıt Ol
Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı almak.